Firma AGROVOL w Sulechowie istnieje i działa na rynku od 1994 roku. Główną działalnością firmy jest sprzedaż maszyn rolniczych, ciągników, kombajnów oraz części zamiennych. Oferta naszej firmy obejmuje wszystkie maszyny i urządzenia potrzebne do prac polowych. Pracowitość, duża elastyczność, profesjonalizm oraz upór i konsekwencja w postępowaniu stały się podstawowymi źródłami sukcesu i rozwoju firmy

Od momentu umocnienia się spółki firma nawiązała współpracę z firmą WELGER obecnie LELY, liderem światowym w dziedzinie sprasowywania słomy. Produkty tej firmy stanowią największy udział w obrocie.

AGROVOL oprócz sprzedaży nowych maszyn i urządzeń rolniczych prowadzi sprzedaż części zamiennych, urządzeń i akcesoria. W ofercie posiadamy również maszyny używane. Podpisaliśmy umowę o współpracy z zagranicznym kontrahentem w zakresie importu i sprzedaży używanych maszyn rolniczych na rynku Polskim.

Od 2002 roku świadczymy usługi sprasowywania słomy. Wykorzystujemy do tych prac prasy firmy LELY WELGER w celu uzyskania wysokiej efektywności i jakości usług.

Od momentu powstania firma świadczy usługi naprawcze ciągników i maszyn rolniczych. Dysponujemy wykwalifikowanymi mechanikami z wieloletnim stażem pracy, których co roku wysyłamy na szkolenia podnoszące ich kwalifikacje w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Firma chcąc poprawy wizerunku, renomy i prestiżu firmy jest cyklicznie w trakcie szeroko zakrojonych inwestycji, mających na celu doposażenie zaplecza serwisowego tak aby sprostać wymaganiom klienta.